Hostie

Przyszyta do alby stanowi nieodłączny dodatek do ubioru komunijnego. Kolor hostii dobieramy zgodnie z kolorem zdobień na sukience czy komży.

Kolekcja hostii

Prezentowany model to Hostia 01

Prezentowana komża jest niezwykle eleganckim wyborem stroju dla chłopca na uroczystość pierwszej komunii świętej. Model wykonany ze stretchu nie ulegającemu zagnieceniom.

Prezentowany model to Hostia 02

Elegancki, a zrazem klasyczny krój komży w połączeniu z białą koszulą oraz muchą sprawdzi się idealnie na uroczystość pierwszej komunii świętej. Komża została wykonana z białego, delikatnego stretchu o ponadczasowym wzorze.

Prezentowany model to Hostia 03

Klasyczna komża w połączeniu z pelerynką obszytą delikatnym wzorem sprawi, że wybrany strój będzie idealny na okazję pierwszej komunii świętej. Pelerynka otwarta na przodzie w celu wyeksponowania hostii umieszczonej na komży.

Prezentowany model to Hostia 04

Klasyczny fason komży z głębokimi zakładkami uszyty z bielusieńkiego materiału. Pelerynka ze stójką, zakładana osobno.

Prezentowany model to Hostia 05

Nowoczesny model krótkiej alby. Wygodna a zarazem elegancka, przewiązana w pasie sznurem. Wykonana z najlepszej jakości materiałów odpornych na zagniecenia. Całość zdobią tasiemki oraz delikatna hostia.

Prezentowany model to Hostia 06

Długa alba wykończona zdobieniami przy szyi, rękawach oraz na dole alby. Dodatkiem do alby jest sznur, który nadaje całości charakteru liturgicznego. Prezentowany fason jest wygodny, a z arazem swoją elegancją podkreśla ważny moment jakim jest dzień pierwszej komunii świętej.

Złóż zamówienie

Lub skonkatuj się z nami

+48 884 251 929

lub

gala_1@interia.pl