”Ga-betka” to producent ubiorów komunijnych.

Firma została założona w 2014 przez małżeństwo Beatę i Łukasza Gałuszka.
Ga-betka jest firmą rodzinną, która ma na celu tworzenie kolekcji strojów komunijnych łączących ze sobą dziewczęcy urok z elegancją małej damy.
Tworząc to miejsce nie spodziewaliśmy się, że firma będzie naszym drugim domem, w którym wspólnie z naszymi pracownikami będziemy opracowywać nowe wzory sukienek oraz alb komunijnych.

Początek naszej działalności był bardzo trudny, pomimo braku maszyn i odpowiedniego doświadczenia, postanowiliśmy zająć się szyciem odzieży, bezpośrednio powierzonej od indywidualnego klienta. Z czasem doszliśmy do wniosku, że jako firma nie wykorzystujemy w pełni swojego potencjału, więc wspólnie z mężem postanowiliśmy zainwestować wszystkie nasze oszczędności, aby rozbudować park maszynowy. Do Ga-betki dołączyły kolejne kreatywne, doświadczone krawcowe. W tym samym czasie w naszych głowach zrodził się pomysł na stworzeniu własnej marki eleganckich sukienek, jednak życie zweryfikowało nasze plany…

Dlaczego akurat kolekcja komunijna...

W trakcie opracowywania nowej marki eleganckich sukienek, znajoma odwiedziła naszą pracownię krawiecką z zapytaniem o uszycie sukienki komunijnej dla swojej córki. Chętnie podjęliśmy się tego zadania. 
Zgłębiając wiedzę na temat szycia ubiorów na tego typu okazje stwierdziliśmy, że różnorodność wykorzystywanych materiałów i dodatków daje nam nieograniczone możliwości w projektowaniu i tworzeniu pięknych kreacji na uroczystość pierwszej komunii świętej. Tak właśnie zaczęła się nasza przygoda z szyciem sukienek oraz alb.

Jakość to nie sztuka, jakość to nawyk...

Arystoteles

Wizytówką firmy jest dbałość o jakość szycia naszych produktów. Jako właściciele projektujemy, nadzorujemy proces szycia oraz dostarczamy gotowe ubiory bezpośrednio do Was – naszych Klientów.

Wszystkie produkty z naszej oferty szyte są w Polsce z wysoko gatunkowych materiałów.

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą doświadczeni pracownicy i młodzi pełni pomysłów właściciele. Połączenie tych cech napędza firmę do dalszego rozwoju.

Referencje

Praca zespołowa to paliwo, które pozwala zwykłym ludziom na osiąganie niezwykłych rezultatów.

Andrew Carnegie